Дресирування пацюка. Як навчити пацюка трюкам.

Пацюки дуже розумні тварини. Одні з найближчих тварин до людей! Тому ставитися до них потрібно з повагою і любов’ю. І дресирувати пацюка потрібно лагідно, бавлячись. В жодному разі не лаяти його.
Важлива умова – перед дресируванням пацючок не має їсти принаймні 2 години! І не перегодовуйте його винагородою! Всього давайте по трошки, щоб він не наївся і не об’ївся :)

Найпростіший трюк для пацюка – це біг по колу. Ви маєте взяти шматочок ласощів в руку і вести нею коло. Пацючок бігатиме за рукою. Коли бігатиме – кажіть йому команду «коло»! Слова мають бути короткими, чіткими і неспівзвучними. Або іще краще – просто видавайте різні звуки. Наприклад команда «коло!» може бути прицмокуванням, поцілунками або шиплячим звуком, на кшталт «шп-шп-шп».

Наступний трюк – вставання на задні лапки. Здавалося б це простіше, але це зовсім не так. Пацючку набагато цікавіше для самого себе бігати по колу, аніж вставати на лапки. Справа в тому, що він і так встає, коли йому щось цікаво, або він тягнеться до водички. Тому тут потрібна витримка і терпіння. Тримайте шматочок ласощів вгорі, пацючок нехай тягнеться, і як затримається на лапках хоча б 5-7 секунд – тоді віддавайте йому ласощі. Не забувайте постійно повторювати команду.

І ще один легкий трюк – прихід за покликом. Тут майже нічого не треба робити спеціально! Просто кілька разів, коли ви кликатимете його за іменем, дайте йому щось смачненьке. Спершу він бігатиме за їжею, а потім, як собачка, просто звикне.

Успіху вам!

Поделиться в соц. сетях

0
Читати також:
Попередня стаття

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996