Кастрація фретки

Сьогодні ми возили Макарчика на кастрацію… Ми дуже переживали: думали, чи гуманно це. Та Коля вважає, що це гуманніше, ніж навпаки залишати його спроможним розмножуватися, але без подружки. Він і дійсно мучився.
По-перше, він все почав мітити неприємною на запах рідиною…
По-друге, він почав “бавитися” з іграшковою собачкою і дуже втомлювався від цих забавок…
По-третє, всі наші речі стали пахнути тхорем…
І по-четверте, що стало найвагомішим аргументом, – Макар почав мене (Ганну) кусати. І так сильно кусати, що аж просто гризти. Вгризався мені в руки (здебільшого туди, де жили), в ноги (в найніжніші місця – щиколотка, під колінкою…) і взагалі бігав за мною по всій квартирі. Було неприємно, що я не можу з ним нормально спілкуватися – пестити, цілувати, гладити тощо. :(
Нам всі ветеринари та власники тваринок радили тільки одного лікаря – знаменитого генія ветеринарії Андрія Андрійовича (головного ветлікаря Київського Зоопарку). До нього ми і потрапили. Дуже приємний чоловік. Макарчика забрали на операцію, а нам сказали піти подивитися на слоника з півгодинки (ветлікарня знаходиться на території зоопарку, тому ми подивилися не тільки на слоника… :) ))). За 35 хвилин прийшли, нам віддали Макара і Андрій Андрійович сказав, що за годинку він вже бігатиме як і раніше. “Статевий бунт” пройде за тиждень-два. Зараз в Макарчика два маленьких шрами на геніталіях (на яєчках), зашиті чорними ниточками. Ниточки Макарчик або сам витягне, або якщо ні – то лікар за 2 тижні. Фретки ніколи не лізуть до своїх ранок, тому ніяких бинтів нам не наклали.
Операція була об 11:30. Зараз 19:05 – Макарончик спить у гамачку, але до того вже бігав по квартирі, їв, пив і навіть вкрав з тумбочки коробочку від ювелірних прикрас. :) Щоправда він ще трохи п’яненький… :)

Читати також:
Попередня стаття
Наступна стаття

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996