Макар дістався чорнил для принтера

Тихий приємний ранок. Я сплю і відчуваю, як моє обличчя лиже Макарон. Дивно, звичайно, бо ж ми закрили його в літньому будиночку на ніч. «От хитра тваринка»! – Подумуала я. – «Все ж вибралася з будиночку! Ну, в принципі, йому залік»! :) Відкриваю повільно очі, щоб його поцілувати. Бачу, що Микола вже став – поруч його немає. Переводжу погляд на Макара і бачу… що в нього СИНІЙ НІС! Спершу я подумала, що це я ще не прокинулася і це мені здається. Подивилася на подушечки його лапок – теж сині! І так рівно і гарно пофарбовані, як такими і були! Я потерла очі і тут мене вразила блискавка – ПРИНТЕР!!!

Скочила, подивилася – так і є. Макар забрався на стіл і перевернув на підлогу баночки з чорнилами для принтера. Головним чином постраждали сині чорнила. Від цього і весь макар був синім. Та хіба один Макар? Ні! Весь стіл, вся підлога, пуфік для ніг, шпалери і подушки по яким він встиг походити. Все було синім! І я, відповідно, після його обійм і поцілунків теж стала синьою! Як ми відмивали кімнату та Макара – ви можете подивитися на запропонованому відео.

Поделиться в соц. сетях

0
Читати також:
Попередня стаття

Reader Feedback

One Response to “Макар дістався чорнил для принтера”

  • Андрей коментує:

    Замечательные зверьки. На столько жизнерадостные и энергичные, любознательные и проворные, что порой, благодаря этим качествам, попадают в забавные ситуации. И ведь не из вредности своей, а сугубо движимые желанием познать окружающий мир “на всю катушку”. ))))т.е. и на вкус и на зуб и на прочность и на способность вместить себя в нём, даже если оно там никак не помещается. )))

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996