Макар на Інтері в програмі "Знак Якості"

Ми з чоловіком працюємо на програмі “Знак якості” на телеканалі Інтер (я – сценарист (Ганна Шевченко), а чоловік – режисер-постановник (Микола Єрмоленко)). Нещодавно знімали програму про вологі серветки і я написала ведучому (Костянтину Грубичу) підводку про вологі серветки для тварин (які дають приємний аромат). Ось так наш фретка Макарчик засвітився на ТВ… :)

Всім в колективі він дуже сподобався. Ходив зі мною на поводочку по всьому каналу – байдужих не було. А Макарчику найбільше з нашого колективу сподобався звукорежисер Юрій Павлович – поціновувач тварин. Ви любите тварин – і вони вас люблять. Це кохання взаємне! :)

Поделиться в соц. сетях

0
Читати також:

Reader Feedback

2 Responses to “Макар на Інтері в програмі "Знак Якості"”

  • Наталія коментує:

    Цікаво було б дізнатися, коли будуть показувати цю програму! Ми з Гошею хочемо подивитися на нову "зірку" телебачення – Макара!

  • Ганна та Микола коментує:

    Шановно Наталіє! Якби ж ми знали!!! :) Як це не дивно звучить, але ми не знаємо в які числа виходять програми. Це вирішує наш редактор. Зараз в нас відпустка… Знаю точно, що програма ця про вологі серветки. В програмках зазвичай пишуть. Але чомусь мені на думку спадає 20 серпня… Можливо я помиляюся… Я дізнаюся в редактора і обов'язково напишу! Більше того – викладу відео програми у блог! :)

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996