УВАГА! ДОПОМОЖІТЬ СОБАЦІ ЗНАЙТИ ГОСПОДАРЯ!

УВАГА всім небайдужим!

Ввечері, 24 жовтня, на моїх очах машина переїхала лапу бездомному цуцику. Собачка став кричати (не скавчати, а кричати!) на всю вулицю. Я взяла його на руки і понесла до найближчої ветлікарні. Там їй зробили укол проти болю і направили на рентген. До ночі ми шукали рентген, який працює в неділю, цілодобово. Знайшли. Зробили – переломів немає. Є серйозне пошкодження м’яких тканин пальців і зап’ястка. Назначили лікування. Я забрала цуцика додому і буду його колоти антибіотиками, як прописав лікар.

Це історія для тих, хто може розчулиться….

Тепер до справи: це дівчинка 3-х місяців. Безпородна, але дуже симпатична. Кудлата, бровиста і бородата. Схожа дещо на шнауцера. Коли виросте – за розміром буде трохи більшою за кокер спаніеля. Колір – темно-коричнева спинка, все решта – бежевого кольору. Очі карі. Адекватна і лагідна.

ПРОХАННЯ розповісти про цю дівчинку своїм знайомим – можливо комусь потрібна собачка. Можливо в когось є знайомі чи родичі в селі… Доставимо собачку абсолютно здоровою та доглянутою будь-куди по київській області. З усіма щепленнями і, навіть, якщо потрібно паспортом.

Допоможіть, будь ласка! Не мені – песику!

Пишіть або на email (hanna.shevchenko@i.ua), або телефонуйте за номером: 8 067 835 888 6 (це спеціальний номер для песика. Трубку братиму я).

З повагою і проханням про допомогу – Ганна Шевченко – автор сайту AnnyZoo.

 

Читати також:
Попередня стаття
Наступна стаття

Reader Feedback

2 Responses to “УВАГА! ДОПОМОЖІТЬ СОБАЦІ ЗНАЙТИ ГОСПОДАРЯ!”

  • Серж коментує:

    Здравствуйте. Круто!

  • Александр коментує:

    Славный пес! Вначале не повезло ему, а потом повезло, что нашелся такой небезразличный человек. Далеко я очень. Да и коты у меня. Но надеюсь эта симпатичная собаченция найдет своего хозяина.

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996