Вушні кліщі у тхорів

Якщо у вас, наприклад, кішка – ви знатимете про її зараженість вушними кліщами. Чому? А тому, що кішка трясе головою і дряпає собі вуха та чоло, якщо в неї є вушні кліщі. Тхір же – тваринка терпляча. Якщо в нього є вушні кліщі, то змін у поводженні ви навіть не помітите! Тому треба регулярно перевіряти йому вуха. Якщо ви бачите коричеву скоринку – вірна ознака кліщів. Власне ви можете перевірити це й в ветеринарній клініці. Там з вушок тхорика візьмуть мазки, подивляться на них під мікроскопом, зроблять біологічні дослідження і підтвердять чи спростують діагноз.

Звідки у тхорика кліщі? По-перше, вони можуть потрапити до вушок через спілкування із зараженими тваринками. По-дреге, як наслідок пережитої інфекції. І по-третє, ящо підчас приймання душу, до вушок тхорика потрапила вода!!! Ось з третім ви маєте бути дуже обережним, адже таке трапляється дуже часто. Будь-як, ВУШНІ КЛІЩІ у тхорів – ЧАСТЕ ЯВИЩЕ!!!

Як лікуватися? Ми вже лікуватимемося вдруге. Наш лікар назначив нам Аверсектинову мазь – 1 раз на 2 дні. Курс лікування – 8 прийомів. Щодня потрібно чистити вушка вазеліновою олією. А через день, ще й, після чищення, втирати у вушка аверсектинову мазь.

Як це робити – ми покажемо у відео.

Поделиться в соц. сетях

0
Читати також:

Написати коментар

Я шукаю:

Завжди любитиму та пам’ятатиму…


Пацюк Міккі
грудень 2007 - червень 2010


Короп Кої - Віктор Андрійович
осінь 2007 - серпень 2010


Собака Бім
коли Бім народився - я не знаю. Загинув в грудні 2000 року.


Курка Феня
літо 1995 - літо 1996